13.7.2019 Honza Holinec
REPORT: MČR ve street workoutu. Boj o postup na mistrovství světa. článek

REPORT: MČR ve street workoutu 2K19

V čem se změnila pravidla na letošním mistrovství ČR v street workoutu a kdo pojede bojovat do Moskvy o titu mistra světa? Jak prožíval napínavý souboj atletů v soutěžních kolech autor článku Honza Holinec? Více v Reportu.

7.7.2019 Veronika Greinerová
REPORT: Workout battle Karviná 2 - zhodnocení článek

REPORT: Workout battle Karviná 2. - Kompletní shrnutí a názory

Kompletní shrnutí prestižní workoutové akce Workout battle Karviná 2. Vyjádření závodníků a výsledky. Report v podání loňské finalistky Veroniky Greinerové

6.7.2019 Monika Najdenovová
REPORT: Workout battle Karviná 2. očima vítězky kategorie weighted článek

REPORT: Workout battle Karviná 2. - Weighted z pohledu vítězky

Na Workout battlu Karviná 2 nechyběly ani těžký váhy. Jak hodnotí kategorii weighted vítězka ženských účastnic? Která disciplína dala soutěžícím nejvíce zabrat a stačí k vítězství pouze surová síla? Report přináší Monika Najdenovová.

1.7.2019 Honza Holinc
REPORT: Workout battle Karviná 2. Freestyle očima závodníka. článek

REPORT: Workout battle Karviná 2. - Freestyle na vlastní kůži

Jaký byl 2. ročník Workout battlu Karviná, workoutové akce s největším počtem sponzorů v historii a rekordním počtem přihlášených ženských závodnic? Stály výkony soutěžících za prize money? Zhodnocení disciplíny freestyle očima soutěžícícho. Report ti přináší Honza Holinec.

2.6.2019 Honza Holinec
REPORT: Tým street workout Rakovník uspořádal již 5. battle v kategorii freestyle a sets and reps článek

REPORT: Street workout battle Rakovník 2019

Street workout Rakovník pořádal již 5. workoutový battle v kategorii freestyle a sets and reps. Byla akce přerušena kvůli nepřízni počasí nebo soutěžící bojovali i v dešti na mokrých hrazdách? Ajaká byla účast na jednom z mála battlů kde se neplatilo startovné? To vše a mnohem víc v reportu od Honzy Holince.

9.5.2019 Honza Holinec
REPORT: Street workout battle - Battle on Bars poprvé v největším workoutot gymu Evropy - ERS Workout článek

REPORT: Battle on Bars vol.1 v ERS Workout

1. Máj je lásky čas a proto mnozí milovníci street workoutu šli na 1. Máje vyjádřit svou lásku k tomuto sportu do největšího gymu Evropy ERS Workout v Praze, kde se konal 1. ročník Battle on Bars. Proč si porotci museli lámat hlavy s matematikou, jaké bodyweight disciplíny čekali na soutěžící a s jakým úkolem se museli vypořídat finalisté freestylu ti prozradí Honza Holinec.