Opustil nás Daniel Hanák! (no R.I.P.)

Je to tak, Daniel Hanák již není mezi námi. Neříkáme to však se zármutkem! Jen s ním rozvazujeme spolupráci. A co se stalo? 

Nejdřívě pěkně pro pořádek - poprvé jsme se s Hanákem setkali v roce 2014 a od té doby jsme ho podporovali v jeho workoutové cestě - byl na desítkách exhibicích, otevíraček, několika battlech, sponzorovali jsme mu jeho cestu do Moskvy na mistrovství světa ve street workoutu. Potom, co minulý rok zanechal střední školu, jsme mu nabídli u nás ve firmě práci, kde také pomáhal na stavbě workoutových hřišť (kde se potkal s dvěma klukama, o kterých se zmiňuje ve videu). Jeho vdečnost se však rychle změnila na špatnou pracovní morálku, pomluvy, lži a další černoty. 

Místo toho, abychom vše v respektu vyřešili, tak se nám Hanák začal vyhýbat a přestal s námi komunikovat. Po několika výzvách o setkání jsem se ho rozhodli navštívit na místě, kde ho potkáte snad každý den (i když on vlastně nemá čas). Ostatní už můžete vidět v samotném live videu, o pravdivosti jeho tvrzení si udělejte názor sami...

Nehodláme dále naši značku spojovat s touto osobou, jeho charakterem a chováním. Tomu klukovi jsme dali hodně šancí, on nás však jen využil, stejně jako to už udělal několikrát v minulosti jiným…

Hanáku, za všechny z WOclub ti přejeme vše dobré a hlavně ať místo na síle a vytrvalosti raději zapracuješ na svém charakteru. Ten se ti bude v životě více hodit, protože být dobrý ve workoutu ještě neznamená být dobrým člověkem.

Cílem tohoto článku není na něj házet špínu, ale varovat ostatní, kteří mu věří, nebo je Hanák pro ně vzorem, před jeho chováním. Nás také před jeho křivým charakterem varovali, ale my jsme dobře neposlouchali. Ještě nám chvíli potrvá až se s ním úplně rozloučíme, ale v našich promo materiálech si už být nezaslouží.

Abych to končil pozitivně, tak pokud jsi kluk nebo holka a chceš být pro ostatní inspirací a vzorem, tak nám napiš do zpráv. Rádi se dozvíme o tvé cestě nebo projektu a rozhodně si zasloužíš šanci taky!

Komentáře

Mohlo by vás také zajímat