Workshop základní pilíře street workoutu. Vol.1 Praha 3

Workshop základní pilíře street workoutu. Vol.1 Praha 3

Čas konání: 15:00 – 18:30

Text pořadatele: "Symbolické vstupné 50 Kč (na pořízení cvičebních pomůcek na nadcházející workshopy).

Workshop je zaměřen na kompletní metodiku základních (v případě zájmu i pokročilých) technik street workoutu a kalisteniky – posluchači se naučí, jak techniky správně cvičit!

Základem jsou pilíře cvičení s vlastní vahou: shyb, klik na bradlech, klik, dřep a zvedání nohou ve visu (leg raises). Právě tyto pilíře si osvojíte! V případě zájmu, po osvojení základů, se zaměříme na pokročilejší cviky vycházející ze základních pilířů, jako výmik, muscle up, back lever, front lever, stojka, tlak do stojky.

V tomto workshopu bude rozhodně probrána základní metodika tréninku, průprava a správná technika kliku, pokud bude čas tak i shybu. Další oblasti budou probrány v rámci navazujících workshopů

V závěru workshopu bude High Intenzity trénink zahrnující osvojené znalosti.

Workshop je jak pro úplné začátečníky (pro které jsou jednodušší cviky), tak pro pokročilé cvičence.

Trénink s vlastní vahou vede k maximálnímu využití potenciálu vašeho těla, také způsobí nárůst síly, zlepšení koordinace a rovnováhy. Postupem času dochází ke zpevnění kloubní tkáně a kosterních svalů, nemluvě o hlubokém stabilizačním systému.

Uvidíme se v neděli v 16 hod zde: https://rambonation.com/…ste/odlehla1.

Na www.rambonation.com naleznete nadupané tréninky z oblasti kalisteniky a street workoutu (brzy přibudou i weighted), každý den nové tréninky!"

Zdroj a foto: https://www.facebook.com/…53915689528/

Komentáře

Další akce