Workshop (zdarma) základní pilíře street workoutu. Vol. 1

Workshop (zdarma) základní pilíře street workoutu. Vol. 1

Čas konání: 9:00 – 12:00

Text pořadatele: "První Rambonation workshop (zdarma). Workshop je zaměřen na kompletní metodiku základních (v případě zájmu i pokročilých) technik street workoutu a kalisteniky – posluchači se naučí, jak techniky správně cvičit! Základem jsou pilíře cvičení s vlastní vahou: shyb, klik na bradlech, klik, dřep a zvedání nohou ve visu (leg raises). Právě tyto pilíře si osvojíte! V případě zájmu, po osvojení základů, se zaměříme na pokročilejší cviky vycházející ze základních pilířů, jako výmik, muscle up, back lever, front lever, stojka, tlak do stojky.

Cílem workshopu je osvojení základních pilířů a vysvětlení techniky a předložení postupu, jak dosáhnout náročnějších cviků.

V závěru workshopu bude High Intenzity trénink zahrnující osvojené znalosti.

Workshop je jak pro úplné začátečníky (pro které jsou jednodušší cviky), tak pro pokročilé cvičence.

Základy posilování s vlastním tělem, osvojení metodiky základních cviků jak na zemi, tak s pomůckami. Čeká Vás například výukový postup shybů, dipů, kliků a dalších základních cviků, které vás posunou dál. Trénink s vlastní vahou vede k maximálnímu využití potenciálu vašeho těla, také způsobí nárůst síly, zlepšení koordinace a rovnováhy. Postupem času dochází ke zpevnění kloubní tkáně a kosterních svalů,nemluvě o hlubokém stabilizačním systému.

Tato tématika je značně rozsáhlá, a tak určitě bude vypsán další workshop, na kterém se budou probírat navazující témata a postupy (které se nestihly na tomto prvním workshopu).

Sejdeme se v neděli (15.7.) v 9:00 na workoutovém hřišti u Olympie v KH."

Zdroj a foto: www.rambonation.com

Komentáře

Další akce