Street Hard Workout Battle Chomutov 2019

Street Hard Workout Battle Chomutov 2019

Čas konání: 13:00 až 18:00

Text pořadatele: "Srdečně Vás zveme na Street Hard Workout Battle Chomutov 2019, který se odehraje při oficiálním otevření street workout hřiště v areálu tzv. Domovinky na bývalé ploché dráze na street workout sportovišti postaveném firmou Workout Club Parks s.r.o.

Vstup ZDARMA Registrace pro účastníky ZDARMA

HARMONOGRAM V neděli 02.06.2019 od 13:00 hod. proběhne registrace a ve 14:00 hod. se uskuteční soutěž v Sets and reps . Muži budou soutěžit v těchto cvicích: kliky, dipy, shyby, dřep na jedné noze. Ženy a děti budou soutěžit v těchto cvicích: australské shyby, dámské kliky, dřepy.

KATEGORIE Muži, Ženy

LOKALITA https://mapy.cz/s/3pHy9

Shyby Shyb musí být proveden striktně, brada se musí vždy dostat nad hrazdu a následně do propnutých rukou do visu. Shyb musí být proveden bez cuknutí, bez vykopnutí, pouze jedním tahem. Nohy nesmí být pokrčeny, musí být rovně a po celou dobu u sebe. Cvičící čeká vždy na povel rozhodčího, aby mohl udělat shyb. Cvičící může ve visu odpočívat max. 3 sekundy. Každý shyb se boduje 3-mi body.

Dipy Dip začíná a končí v propnutých rukách, vždy se musí prolomit 90 stupňů (alespoň těsně pod úroveň). Nohy musí být natažené, nepokrčené. Dipy musí být provedeny bez cuknutí či kopnutí pomoci nohou či jinou částí těla a bez předklánění přední části těla. Dipy může cvičící provádět v kuse a nemusí čekat na povel rozhodčího, přičemž vždy musí dodržovat striktní techniku. Cvičící může odpočívat max. 3 sekundy v základní pozici dipu. Každý dip se boduje 2-mi body.

Kliky Klik začíná a končí v propnutých rukách, vždy musí být prolomen 90 stupňů a závodník se musí dotknout hrudí předmětu, který bude na zemi (přibližně velikost pěsti). Při kliku se musí hýbat celé tělo ne pouze vrchní část těla. Záda nesmí být propadlá nebo nějak prohnutá. Tělo vždy musí být v naprosté rovině, při jakémkoliv prohnutí či propadnutí v zádech se klik nepočítá. Ruce musí být na úrovni o trochu širší než vaše šířka ramen ale ne zas na široké kliky. Kliky může cvičící provázet v kuse a nemusí čekat na povel rozhodčího, přičemž vždy musí dodržovat striktní techniku. Cvičící může odpočívat v základní klikové pozici max. 3 sekundy a nesmí zvedat hýždě do vyšší úrovně, než jsou ramena. Každý klik se boduje 1 bodem.

Dřepy Dřepy začínají v mírně propnuté pozici nohou a končí po prolomení alespoň 90 stupňů (kyčelní kloub bude níže než koleno). Záda jsou po celou dobu rovná, rozkročení je trochu širší jak šířka ramen. U mužů kde dřep bude na jedné noze je princip podobný. To znamená, že kyčel natažené nohy se musí dostat níže než koleno stabilizované protější nohy. Odpočinek je možný mezi jednotlivými dřepy max 3 sekundy. Každý dřep se boduje 1 bod."

Zdroj a foto: https://www.facebook.com/…HardWorkers/

Komentáře

Další akce