DSM - Otevíračka Dark Side Movement House

DSM - Otevíračka Dark Side Movement House

Čas konání: 17:00 – 19:00

"Jak už jste si mohli všimnout, milujeme progress. Dark Side Metro splnilo svůj účel a podařilo se nám díky němu vybudovat silnou a skvělou komunitu. Rádi však vystupujeme z naší komfortní zóny a potřeba růst nás žene vpřed. Rozhodli jsme se tak pro razantní změnu.

Už delší dobu jsme cítili, že si komunita zaslouží větší možnosti a zkvalitnění našich služeb. Zároveň nás Metro brzdilo stísněnými prostory a nemohli jsme naplno využít náš potenciál.

Prostory kam míříme nyní, se nachází v Brně v Řečkovicích na ulici Bohmova. Čeká na nás velký “House”, ve kterém je na přízemí nová restaurace, v suterénu wellnes centrum po rekonstrukci a v prvním patře místo pro náš gym. Prostor je prosvícený obřími okny a asi 2× větší než ten, kde působíme momentálně.

Můžete se těšit na spoustu novinek. Nové vybavení, cvičební programy i skupinové lekce. Na své si přijdou jak sportovci všeho druhu, tak i “pohyboví nadšenci” nebo naprostí začátečníci.

Srdečně vás všechny zveme na otvíračku Dark Side Movement Housu, kde se můžete přijít seznámit s prostory, pokecat s námi a trochu se opustit.

Těšíme se na vás! :)"

Zdroj a foto: https://www.facebook.com/darksidemov/

Komentáře

Další akce