20.5.2019 Honza Holinec
Rozhovory - úspěšní street workoutoví freestyleři 2K18 článek

ROZHOVORY s úspěšnými freestylery 2K18

Letošní workoutová sezóna se již rozjíždí v plném proudu. Pojďme si připomenout úspěšné borce, kteří zazářili v battlech v roce 2018 v kategorii freestyle. Budou mistry i letos? První ze série rozhovorů v podání Honzy Holince.

9.5.2019 Honza Holinec
REPORT: Street workout battle - Battle on Bars poprvé v největším workoutot gymu Evropy - ERS Workout článek

REPORT: Battle on Bars vol.1 v ERS Workout

1. Máj je lásky čas a proto mnozí milovníci street workoutu šli na 1. Máje vyjádřit svou lásku k tomuto sportu do největšího gymu Evropy ERS Workout v Praze, kde se konal 1. ročník Battle on Bars. Proč si porotci museli lámat hlavy s matematikou, jaké bodyweight disciplíny čekali na soutěžící a s jakým úkolem se museli vypořídat finalisté freestylu ti prozradí Honza Holinec.

5.5.2019 Monika Najdenovová, Honza Holinec
Report: CWWB 2019 z pohledu soutěžící Moniky Najdenovové a porotce Honzy Holince článek

REPORT: CWWB 2019 očima porotce a soutěžící

V čem byl výjimečný letošní ročník evropského šampionátu ve weighted kalistenice a kdo ustanovil nový světový rekord? Honza Holinec a Monča Najdenovová ti přináší exkluzivní report z Czech Weighted Workout battlu z pohledu porotce a soutěžící.

22.4.2019 Monika Najdenovová
Tipy na trénink s přidaným závažím. Jak vypilovat soužění formu ve weighted kalistenice. článek

Weighted workout volume 2 - Když ti vlastní váha nestačí

Těžký váhy nejsou jenom pro chlapy! Zajímá tě, jak mít neustálý progress ve weighted workoutu? Tipy na trénink s přidaným závažím aneb aktuální příprava Amazon princess na Czech weighted workout battle (CWWB).

12.3.2019 Dark Side Movement
Vitamín D jako nezbytný suplement a důvod proč jít cvičit ven na workoutové hřiště. článek

Proč jít cvičit ven? Protože vitamín D!

Vitamín D je nedostatkové zboží nejen během zimních měsíců. Co je na “Déčku” tak důležité a proč je potřeba jeho pravidelná suplementace ti prozradí kluci z Dark Side Movement.

3.3.2019 Monika Najdenovová
Jak vybrat správnou odporovou gumu. Trénink s odporovou gumou. článek

Odporová guma na cvičení jako všestranný pomocník!

Chceš oživit svůj trénink, naučit se těžké statické prvky (planche,front lever, OAP...) nebo jsi ve workoutu nový a stále se ti nedaří přitáhnout na hrazdě? Řešením je trénink s odporovou gumou. Dodá tvému tréninku potřebný impuls. Poradíme ti, jak vybrat tu správnou odporovou gumu, známe všechny finty!

9.2.2019 Dark Side Movement
Spánek: Nezbytná pomůcka pro dobrou regeneraci. Návod, jak zlepšit kvalitu a délku spánku. článek

Spánek: Nezbytná forma regenerace!

Chceš mít vysněné výsledky, řešíš stravu, trénink, ale často zapomínáš na to nejdůležitější, na regeneraci. Nejzákladnější a nejdůležitější způsob regenerace je spánek. Dnes si povíme o tom, jak zlepšit jeho kvalitu.

1.2.2019 Ondřej Koneš
Jaký byl rok 2018 pro WOclub? Nejlepší! článek

Jaký byl rok 2018? Nejlepší!

Přinášíme ti shrnutí roku 2018. Desítky nových workoutových hřišť, stovky objednávek na WOshop.cz, prostě další rekordní rok pro WOclub!

31.1.2019 Monika Najdenovová
Jak nevyhořet. Syndrom vyhoření ve sportu. článek

Syndrom vyhoření ve sportu. Jak se mu vyhnout?

Ztrácíš chuť trénovat? Hledáš jednu výmluvu za druhou a známý příval endorfinů během tréninku se ne a ne dostavit? Nepodceňuj varovné příznaky! Může se jednat o syndrom vyhoření. Naštěstí víme, jak se mu vyhnout.